Музичні заняття для дійтей 4 та 5 років

Дорогі друзі, всі хто цікавився моїми заняттями з дітьми)))

В рамках експериментальної педагогічної лабораторії при НПУ ім. М.П. Драгоманова я набираю 2 групи дітей віком 4 та 5 років для музичних занять з розвитку музичних здібностей та доінструментальної підготовки. Заняття будуть проходити по суботах на 10 та 11 години.

У першому півріччі ми будемо займатися розвитком музичних здібностей та підготовкою до подальшого навчання гри на музичному інструменті.
З другого півріччя буде додаватися ще одне заняття з навчання гри на скрипці (за методикою Colourstrings).

На сьогодні я використовую ідеї трьох найбільш впливових концепцій музичного виховання: Карла Орфа, Золтана Кодая та Е. Жак-Далькроза. А оскільки я, перед усім, педагог-скрипаль за базовою освітою, то усі діти, які почнуть займатися зі мною у цих групах після нового року почнуть активне знайомство зі скрипкою.

Тому на наших заняттях ми будемо розвивати:

— чуття музичного ритму через рух та координацію нашого тіла;

— музичний слух за допомогою співу та гри на елементарних музичних інструментах;

— вміння працювати у групі через ансамблеве музикування та спонтанний танець;

— емоційний інтелект через спілкування з музикою та за допомогою музики;

— музичний інтелект через донотну грамоту та розуміння принципів нотного запису.

Чого не варто очікувати від занять: по-перше швидких результатів, я буду намагатися відчути і підтримати індивідуальний темп вашої дитини; по-друге я не буду знайомити та вчити класичній абсолютній нотації (адже вона дуже абстрактна, а просто вивчення на пам’ять назв нот дитині з музичної точки зору нічого не дає). Я не планую готувати на даному етапі дітей до будь-яких концертних виступів, оскільки це забирає набагато більше енергії та часу, ніж дає результату щодо розвитку музичності.

І наостанок ми будемо пізнавати світ за допомогою звуків, вчитися чути цей світ, будемо відкривати музику у собі…

Заняття проводить Катерина Завалко – доктор пед. наук, професор кафедри інструментального та оркестрового виконавства НПУ ім. М.П. Драгоманова, сертифікований Colourstrings-педагог, автор численних книг і посібників.

Кількість місць обмежена.
Умови участі та запис в ЛС
Місце проведення: Київ, вул. Тургенівська, 11